درباره ما

به نام خداوند هستی

صحبتی چند با والدین
با عرض سلام و ابراز خرسندی از اینکه مرکز مارا برای کودکان خود انتخاب نموده اید. این مرکز با رویکرد (learning through play اموزش و بازی. اهداف اموزشی خود را جلو می برد.به این معنی که تمام اموزش ها در این مرکز توام با بازی و اموزش مهارت های علمی می باشد. رویکرد این مجموعه رویکرد انسان گرایی است.به این معنی که به کودکان به دید حقوق یک انسان کوچک نگاه میشود و کودکان را مجاز به داشتن فعالیت های لذت بخش و سالم می داند.اموزش نقاشی .اموزش هنر و تمامی مهارت ها در واقع نوعی بازی است که نتیجه ان تحول شناختی.عاطفی.و اجتماعی تاثیر گذار در زندگی کودک است.
تمامی برنامه های مهارتی_ اموزش این مرکز مبتنی بر اصول روانشناختی و اموزش نوین پاییه ریزی شده و به منظور جلوگیری از گوشه گیری یا انزوای اجتماعی کودکان.غلبه بر اضطراب .پرخاشگری.حل مشکلات مربوط به تفکر و توجه پرورش هوش و خلاقیت کودکان .اموزش غلبه بر عواطف منفی(مثل دروغگویی.حسادت و....) است.
امید است با حضور مربیان مجرب و متخصص این مجموعه و تجهیزات به روز در این مرکز کمک به سزایی به رشد و پرورش کودکان بنماییم.
با تقدیم احترام_نیلوفر سحبان
کارشناس ارشد روانشناسی
از دانشگاه شهید بهشتی

Kindergarten is the first opportunity for children to begin to understand that school is a place for learning and working.
They will learn about sharing, taking turns, respecting the right of others, and taking care of themselves. The kindergarten program provides initial learning experiences in language development, number concepts, creative skills, Quran, social and physical growth.
Using blocks make them perceive, think and solve problems and educational experiences provide variety among physical, mental, and social activities as the children’s world of awareness is extended from the homes to classrooms. Technology is introduced as a learning tool, skills reward to visual and auditory discrimination, left to right orientation, vocabulary development, songs , stories, recognizing letters and basic reading are tought in our kindergarten. Wish all our little angels good luck.
Asieh HadavandKhani.
Supervisor

لازم به ذکر است این مجموعه با مجوز رسمی از سازمان محترم فرهنگی، هنری و شهرداری تهران از سال 1392 تا کنون شروع به کار کرده است.

 ونک، ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، کوچه قوام پور، کوچه پانزدهم، پلاک 20


 88052156 – 88049285 – 88217099 – 09101439008

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.